Staż w Dziale Zakupów Strategicznych

Data:2022-09-02

Lokalizacja:Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

Firma:Corning

STAŻ W DZIALE ZAKUPÓW STRATEGICZNYCH

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

Bieżąca współpraca i wsparcie Działu Zakupów w zakresie:

  • Zarządzania danymi strategicznymi w SAP-ie i innych platformach IT
  • Zakładania nowych dostawców, a także aktualizacji ich danych w systemie
  • Współpraca z wewnętrznym Shared Service w zakresie nadzoru nad realizacją płatności
  • Wsparcie prowadzonych projektów
  • Realizacja zapotrzebowań i kontrola realizacji zamówień
  • Przygotowanie raportów

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Dbałości o szczegóły
  • Umiejętności zbierania i analizowania danych
  • Podstawowej znajomość MS Excel

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platforma kafeteryjna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwości rozwoju osobistego