Staż w Dziale Utrzymania Ruchu / Intern Maintenance Department

Data:2021-10-14

Lokalizacja:Strykow, Łódzkie, PL, 95-010

Firma:Corning

Staż w Dziale Utrzymania Ruchu

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Wsparcie przy przeglądach technicznych maszyn i urządzeń
  • Wsparcie w procesie usuwania awarii
  • Udział w projektach/usprawnieniach poprawiających dostępność techniczną maszyn oraz redukujących zużycie części zamiennych
  • Dokonywanie spisu części zamiennych oraz ich zamawianie
  • Wsparcie przy przygotowaniu检查表,dokumentacji przeglądowych, instrukcji

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów technicznych
  • Komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego
  • Obsługi komputera i znajomości MS Office (zwłaszcza Excel)
  • Mile widziana wiedza z zakresu podstaw budowy maszyn
  • Mile widziana wiedza z zakresu automatyki – PLC, roboty

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwości rozwoju osobistego