Staż w Dziale Technology

Data:2022-09-09

Lokalizacja:Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

Firma:Corning

STAŻ W DZIALE TECHNOLOGY

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Wsparcie w projektach R&D poprzez współtworzenie nowych design-ów oraz udział w ich implementacji na produkcję.
  • Pomoc w tworzeniu dokumentacji produktowej oraz procesowej dla nowych rozwiązań.
  • Uczestniczenie w opracowywaniu testów walidacyjnych dla nowych produktów oraz w rozwiązywaniu problemów technicznych.
  • Statystyczna analiza danych produktowych lub procesowych.

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Podejścia technicznego do definiowania i rozwiązywania problemów oraz przygotowywania prototypów.
  • Dobrej organizacji pracy, analitycznego i kreatywnego myślenia, motywacji do działania oraz chęci do nauki.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie oraz piśmie.
  • Znajomości programów MS Office, w tym umiejętności pracy z programem MS Word, MS Excel i MS Power Point.

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platforma kafeteryjna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwości rozwoju osobistego