stayemw Dziale Planowania

数据:2022-09-19

Lokalizacja:斯特雷科,洛兹基,PL, 95-010

Firma:康宁

Jakie bĘdĄ twoje zadania:

  • Przygotowywanie planów produkcyjnych oraz realizacja planu ich wykonania
  • Zapewnienie dostzynpnoichwyrobów gotowych zgodnie z oczekiwaniami klienta, optymalizowanie wydajnoichci produkcji
  • podstawwe zadania w systemie SAP
  • Monitorowanie i analiza wskaźników KPI i dostarczanie zaoloethonych celów
  • Wsparcie planistów przy planowaniu produkcji
  • okreievanie i realizacja akcji korygujagicych wraz z odpowiednimi dziawoami fabryki
  • 莫伊利沃维奇,萨莫德齐涅戈,planowania, wydzielonego, obszaru, produkcyjnego

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • wyksztazcenia wyzszego lub ostatnich lat studiów magisterskich/ ingyynierskich
  • Znajomości MS Excel
  • Komunikatywnej znajomoohci jjerzyka angielskiego
  • 多布里希·乌米耶·基特诺奇·科米尼卡西·基尼奇·奥拉兹·原阿克泰尼戈·波德吉西亚
  • umiejzyntnoichszybkiego uczenia się

OFERUJEMY:

  • 莫伊利沃维奇,zdobycia, dokowadczenia, zawodowego, w, mihdzynarodowej, firmie
  • Zatrudnienie na podstawie ummowy o pracę na cayyetat na okres 12 miesiachcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • 巴佐dobrą atmosferę w pracy
  • 莫żliwości rozwoju osobistego