分享这份工作

Staż w Dziale Inżynieryjnym /工程实习生

应用现在»

日期:2021年8月16日

地点:Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

公司:康宁

STAŻW DZIALE在ŻYNIERYJNYM

Jakie bĘdĄ twoje zadania:

  • Optymalizacja istniejących procesów produckcyjnych pod kątem: bezpieczeństwa, jakości producktu, wydajności i kosztów wytwarzania
  • Rozwiązywanie problemów technicznych w wyznaczonym obszarze produckcyjnym
  • 徘徊adzenie i nadzór nad dokumentacją podległych procesów produkcyjnych
  • 2 .混淆produkcyjname
  • Raportowanie z przebiegu realizacji powierzonych zadań

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów magisterskich/inżynierskich
  • Znajomości programów MS Office, w tym bardzo dobrej znajomości MS Excel i dobrej znajomości MS Power Point
  • Komunikatywnej znajomości jęz。angielskiego
  • Znajomości rysunku technicznego
  • Dobrej organizacji pracy i analitycznego myślenia

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • 莫żliwości rozwoju osobistego