Staż w Dziale Inżynierii Produktu / Intern in Product Engineering Department

Date:Dec 11, 2021

Location:Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

Company:Corning

Staż w Dziale Inżynierii Produktu

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Wsparcie grupy Inżynierów Produktu w zakresie:
    • Wyjaśniania, zrozumienia i dokumentowania wymagań klientów, specyfikacji i zastosowań produktów
    • Zapewnienia funkcjonalności produktów poprzez ustalanie planów testów i kwalifikacji, kontrolę produktu i zatwierdzanie zmian
    • Zapewnienia zgodności sprzedawanych produktów z wymaganiami klienta/lub międzynarodowymi standardami
    • Szybkiego i efektywnego reagowania na potrzeby klientów dotyczące zmian w istniejących produktach
    • Analizy przyczyn źródłowych w przypadku wadliwego działania produktu

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów technicznych
  • Znajomości Microsoft Excel, Power Point
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Zaangażowania i samodzielności

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwości rozwoju osobistego