udosthopnij tę ofertę

stainjynierii Produkcji

数据:2022-02-16

Lokalizacja:Strykow, Łódzkie, PL, 95-010

Firma:康宁

StaŻ w dziale inŻynieii produkcji

Jakie bĘdĄ twoje zadania:

  • Optymalizacja istniejichch procesów produkcyjnych pod kvvtem: bezpiecze夫斯基瓦,jakoichproduktu, wydajnoichi kosztów wytwarzania
  • rozwizvzywanie problemów technicznych w wyznaczonym obszarze produkcyjnym
  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją podleguyych procesów produkcyjnych
  • udzia沃维我们wdrazhanunowych produktów i kwalifikacji nowych materiałów
  • Wykonywanie pomiarów geometrycznych kabli华沙华沙dowych i komponentów
  • Zbieranie i analiza danych procesowych
  • Raportowanie z przebiegu realizacji powierzonych zada捷克

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • wyksztazcenia wyzszego lub ostatnich lat studiów magisterskich/ ingyynierskich
  • znajomowici programów MS Office, w tym umiejjntnowici pracy z程序MS Excel i MS Power Point
  • Komunikatywnej znajomowicjkowz。angielskiego
  • znajomojci rysunku technicznego
  • Dobrej organizacji pracy i analitycznego myiellenia

OFERUJEMY:

  • 莫伊利沃维奇,zdobycia, dokowadczenia, zawodowego, w, mihdzynarodowej, firmie
  • Zatrudnienie na podstawie ummowy o pracę na cayyetat na okres 12 miesiachcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platforma kafeteryjna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • 巴佐dobrą atmosferę w pracy
  • moovliwoichrozwoju osobistego