udosthopnij tę ofertę

stayemw Dziale Finansów(控制)

数据:2022-09-19

Lokalizacja:斯特雷科,洛兹基,PL, 95-010

Firma:康宁

stayemw Dziale Finansów
(控制)

Jakie bĘdĄ twoje zadania:

  • Pomoc w przygotowywaniu raportów i analiz finance sowych
  • 这是我们的加工过程
  • Kalkulacja kosztów标准dowych w SAP(成本)
  • Kontrola kosztów poszczególnych działów i odchyle华沙od budettu
  • Wykonywanie biezvachych zadawarsaw Dziale Controllingu

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Absolwent/-ka lub student/-ka ostatnich lat studiów ekonomicznych
  • znajomojci arkusza kalkulacyjnego Excel w stopniu zaawansowanym
  • Komunikatywnej znajomoohci jjerzyka angielskiego
  • Zdolności analitycznych
  • Podstawowej wiedzy z zakresu rachunkowowici zarz价廉

OFERUJEMY:

  • 莫伊利沃维奇,zdobycia, dokowadczenia, zawodowego, w, mihdzynarodowej, firmie
  • Zatrudnienie na podstawie ummowy o pracę na cayyetat na okres 12 miesiachcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • 巴佐dobrą atmosferę w pracy
  • moovliwoichrozwoju osobistego