分享这份工作

Staż w Dziale Wycen Produktów /日常产品定价实习生

应用现在»

日期:2021年11月10日,

地点:Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

公司:康宁

Staż w Dziale Wycen Produktów (EMEA)

Jakie bĘdĄ twoje zadania:

  • Asystowanie zespoł战争信息局ds。Wycen przy kalkulowaniu cen i/lub marż dla produktów oferowanych w region EMEA
  • Wsparcie działów: Kwotacji, Obsługi Klienta, Sprzedaży i Marketingu poprzez dostarczanie informacji z zakresu:
    • Czasu produkcji/oczekiwania na produkt
    • 难道ępności produktu
    • Minimalnych ilości wymaganych do złożenia zamówienia
    • 在Opłdodatkowych
  • Wsparcie działu Kwotacji oraz Wycen w kwestiach związanych z codzienną wyceną produktów
  • Tworzenie analiz dotyczących poziomu marży i/lub zyskowności

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub ostnich lat studiów (preferowane kierunki: Księgowość, finance, Marketing, Statystyka, Inżynieria, Zarządzanie)
  • Znajomości języka angelskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętności pracy na komputerze z użyciem aplikacji微软
  • Znajomości programow komputerowych
    • Excel - mile widziana znajomość podstawowych formuł finansowych, twworzenie tabel przestawnych, funkcji wyszukiwania
    • Word - podstawwe umiejętności
  • Rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • Zdolności我ślenia strategicznego

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platform kafeteryjna, dofinsowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • 莫żliwości rozwoju osobistego