udosthopnij tę ofertę

Specjalistka / Specjalista ds。Rekrutacji

数据:2022-09-21

Lokalizacja:斯特雷科,洛兹基,PL, 95-010

Firma:康宁

Jakie bĘdĄ twoje zadania:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych, w tym:
    • Przygotowywanie ogłoszeń
    • Weryfikacja napeywajichcych aplikacji oraz wstondpne wywiady telefoniczne
    • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
    • Współpraca z menadomerami rekrutujagicymi, w tym takzz menadomerami z innych lokalizacji
    • Współpraca z firmami zewnzhetrznymi w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz z mediami zamieszczajajcymi ogsooszenia o pracę
    • Budowanie pozytywnych relacji z kandydatami oraz utrzymywanie候选人经验na najwyzszym poziomie podczas caegego procesu rekrutacji
    • 系统成功因素
  • 我想说的是,我的家乡,我的家乡,我的家乡
  • Raportowanie statusu bietoricych rekrutacji
  • Wsparcie zespoeu w cazoichprowadzonych procesów HR

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • wyksztazecenia wyzszego (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, zarzagidzanie zasobami ludzkimi)
  • dokowadczenia w prowadzeniu rekrutacji na specjalistyczne stanowiska
  • Komunikatywnej znajomoohci jjerzyka angielskiego
  • Dobrej znajomojci obsuugi komputera (MS Office)
  • znajomozhci narzzhomdzi rekrutacji i selekcji

英里WIDZIANE:

  • 这是我的梦想
  • 兹纳霍莫维奇,普拉瓦普拉西

ZAPEWNIAMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzaleonnione od dokowadczenia i kompetencji
  • 早产儿roczne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • 弹性czne godziny pracy
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wczasy pod gruszą
  • 福利德拉rodziców (wypoczynek dla dzieci, wyprawki szkolne i przedszkolne, upominki dla dzieci na dzieska dziecka)
  • Przystosowanie zakwadu do potrzeb osób niepeznosprawnych