Specjalista ds。它

数据:2022-08-30

Lokalizacja:斯特雷科,洛兹基,PL, 95-010

Firma:康宁

Specjalista / Specjalistka

Jakie bĘdĄ twoje zadania:

  • Codzienne wsparcie lokalnego dziauu IT
  • Utrzymanie i rozwój aplikacji wspierajagicych system produkcyjne
  • MES(制造执行系统)
  • 阿娜莉扎błędów wystystpujjcych w systemach i ich usuwanie
  • rozwizvzywanie biebachycych problemów zwiichzanych z urzzhadzeniami i aplikacjami w obszarach informatycznych
  • Dostarczanie usug zgodnie z obowioulizujoulicymi标准我程序
  • Poszukiwanie ulepsze华沙w zakresie poprawy wydajnoichi efektywnoichusug
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i程序w zakresie IT
  • Uczestnictwo w projektach

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • wyksztazcenia wyzszego informatycznego (lub pokrewnego) / statusu studenta wyzszej uczelni na kierunku informatycznem (lub pokrewnym)
  • Bardzo dobrej znajomojci jjerzyka angielskiego w mowie i piaumie
  • Wiedzy z zakresu różnych dziedzin informatyki jak: znajomoovic sprzzzhautu komputerowego, baz danych, systemów operacyjnych, sieci LAN i WAN
  • Umiejętności programowania
  • Analitycznego我ślenia
  • 乌列耶耶特诺维奇的身份fikowania i rozwiwurzywania problemów oraz pracy w zespole

英里WIDZIANE:

  • .NET编程
  • Znajomośćsystemu SAP
  • znajomoovic MS Windows Server
  • znajomoovic MS SQL Server
  • znajomoovic MS Business Intelligence和MS Power BI
  • Wiedza z zakresu zarzarizdzania projektami

ZAPEWNIAMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzaleonnione od dokowadczenia i kompetencji
  • 早产儿roczne
  • Prywatnąopiekęmedyczną
  • Elastyczne godziny一家高
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wczasy pod gruszą
  • 福利德拉rodziców (wypoczynek dla dzieci, wyprawki szkolne i przedszkolne, upominki dla dzieci na dzieska dziecka)
  • Przystosowanie zakwadu do potrzeb osób niepeznosprawnych