怪物那样/ Monterka

数据:2021-08-09

Lokalizacja:Strykow, Łódzkie, PL, 95-010

Firma:康宁

obernie do naszego zakładu poszukujemy osób na stanowisko:

怪物那样/ MONTERKA

Zatrudnienie Bezpośrednio Przez Corning

Jakie bĘdĄ twoje zadania:

  • Montażdrobnych elementow
  • Dbanie o dobrą jakość wytwarzanych produktów
  • Realizacja zleceńprodukcyjnych
  • 我的斯托索瓦尼程序,我不知道
  • 我很高兴见到你

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w pracy na linii montażowej, w firdukcyjnej ok。1韩国(dodatkowym atutem będzie doświadczenie w montażu drobnych elementów)
  • Wykształcenia min. zawodowe (wykształcenie średnie będzie dodatkowym atutem)
  • Zdolności manualnych
  • 我有急事要找你
  • Doświadczenia w obsłudze komputera i monitorów ekranowych
  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Umiejętności pracy w zespole

有限公司莫ŻESZ ZYSKAĆ:

  • Zatrudnienie w opciu umowę o pracę bezpośrednio przez firmę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - do 3600 zł brutto (w tym stawka podstawowa, premia frekwencyjna, oraz dodatek za pracę w porze nocnej)
  • premium roczna uzależniona od wyników firm
  • Rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, do karty MultiSport oraz posiłków
  • 威索基标准必和必拓或przyjazną atmosferę pracy
  • Polecając 5 znajomych do pracy możesz otrzymać nawet 3500 zł brutto nagrody!