分享这份工作

扎扎扎尼亚Linią Produktową(电缆总成)

日期:13 - 9 - 2022

地点:斯崔科,洛兹基,PL, 95-010

公司:康宁

扎扎扎尼亚Linią Produktową
(电缆组装)

Jakie bĘdĄ twoje zadania:

  • Wsparcie dziaeu zarzizzania Linią Produktową w codziennej pracy
  • Współpraca z mizhadzynarodowymi dziaszami客户服务,技术,应用工程,供应链oraz projektami w ramach zidentyfikowanych zadazynzzzych zwizhazanych z projektami lub codzienną pracą
  • Wprowadzanie nowych produktów做Systemu SAP
  • Tworzenie卡丁车produktów
  • Prowadzenie projektów usprawniajagicych zarzadzanie linię produktową

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • wyksztaszcenia wyzszego lub ostatnich lat studiów magisterskich/ inyynierskich (preferowane kierunki: Chemia, materiazoznawstwo, zarzitzdzenie bazami danych, zarzitzdzenie Produkcją)
  • Bardzo dobrej znajomovaci jzyka angielskiego
  • Dobrej znajomovaci MS Office
  • umiejjectnotzci sprawnej komunikacji oraz prezentacji
  • skrupulatnowicz oraz umiejjectnowicci pracy w zespole
  • Pomysłów na usprawnienia pracy oraz chachik wprowadzania ich w avicie na swoim stanowisku pracy。

OFERUJEMY:

  • 莫格利沃茨,兹多拜西亚,多维奇,多维奇,扎沃多维奇,w,米耶茨,兹纳罗多韦,菲米
  • Zatrudnienie na podstawie ummowy o pracę na caeyetat na okres 12 miesiacicy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • 巴尔佐dobrą atmosferę w pracy
  • 莫普里沃茨奇·罗兹沃尤·奥索比斯蒂戈

安吉尔斯科布