分享这份工作

Specjalistka / Specjalista ds。Wyceny Produktów (EMEA) /产品定价专家

应用现在»

日期:2021年11月5日

地点:Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

公司:康宁

Specjalistka / Specjalista ds。Wyceny Produktow (EMEA)

(umowa na zastępstwo)

Jakie bĘdĄ twoje zadania:

  • Wycena kabli światłowodowych (okazjonalnie pozostałych produktów) w przypadku braku ceny ustalonej w SAP
  • Wsparcie klientów wewnętrznych: dział Kwotacji, Obsługi Klienta, Sprzedaży i Marketingu, w tworzeniu kontraktów, przetargów i ofert poprzez dostarczenie standardowych wycen produktów
  • Dostarczanie informacji na temat dostępności i czasu oczekiwania na produkt, wymaganych do zamówienia minimalnych ilości, ewentualnych opłat dodatkowych
  • Wsparcie przygotowań do przetargów poprzez analizę cen oraz marż produktów
  • Obróbka danych cenowych w systemie SAP

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia王寅ższego
  • Doświadczenia w zakresie wyceny produktów, zarządzania producktem / projecktem, analyze danych, produckcji, sprzedaży
  • Znajomości języka angelskiego pozwalającej na swobodną komunikację
  • Znajomości programów komputerowych (Excel, SAP等)
  • Zdolności analitycznych - umiejętności dostrzeżenia części składowych i ich wpływu na całość
  • Umiejętności我ślenia strategicznego
  • Umiejętności samodzielnej pracy - wyznaczanie priorytetów, wielozadaniowość, praca pod presją czasu
  • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych

ZAPEWNIAMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji
  • 早产儿roczne
  • Prywatnąopiekęmedyczną
  • Elastyczne godziny一家高
  • 你想做什么就做什么
  • Wczasy pod gruszą
  • 福利dla rodziców (wypoczynek dla dzieci, wyprawki szkolne i przedszkolne, upominki dla dzieci na dzień dziecka)
  • Przystosowanie zakładu do potrzeb osób niepełnosprawnych

产品定价专员(EMEA)

(约12个月)

职责:

  • 当产品价格(电缆)不在系统中时,响应日常报价的价格请求,也作为其他产品的备份
  • 为报价单,客户服务,销售和市场提供报价和支持(除了价格,确保报价组包含适当的产品可用性,交货期,最低订货量,以及电缆,例如削减费用)
  • 支持区域团队(区域定价办公室和商务团队)和产品定价办公室的日常价格查询和报价,当价格不在系统中
  • 为大量要求报价合同价格表的客户提供价格支持
  • 根据项目投标的需要,协助进行定价/利润分析,以及与康宁定价规则相比较的竞争信息-在SAP中维护工作流数据

要求:

  • 工程或商科学位优先
  • 有相关产品定价经验,产品/项目管理经验,制造经验,商业分析经验,或商业组织经验
  • 流利的英语
  • 良好的计算机技能(Excel, Access, SAP等)
  • 较强的分析能力(定量和定性),能够看到大局和个人细节
  • 具备识别决策对未来机会的影响的能力(战略思维)
  • 能够在规定的时间内,在没有重大监督的情况下,优先完成多项任务
  • 优秀的人际关系和电话销售技巧与外部和内部客户沟通

我们提供:

  • 根据经验和能力提供有竞争力的薪资
  • 为残疾人改造的设施
  • 年度奖金
  • 私人医疗保健
  • 社会福利基金
  • Multisport卡
  • 弹性工作时间,部分家庭办公室
  • 搬迁计划
  • 福利的父母