分享这份工作

Staïwdzialezakupówswrationicznych/实习生在战略采购部门

现在申请 ”

日期:2021年7月15日

地点:Strykow,Lodzkie,PL,95-010

公司:康宁

Staïwdzialezakupówswrationicznych

JAKIEBęDą2JEZADANIA:

  • Wysyłaniezapytańofertowych我pozyskiwanie offtoddostawów。
  • 分析,Sprawdzanie i PrzetwarzanieZapotrzebowańzakupowychnazamówieniaw systemie sap erp(w tymuzyskiwanie i分析Wycen oraz ofert)
  • BliskaWspółpracaZ宿舍,Dostawcami oraz Z Corningowym CentrumUsługwspólnych(CSS)w celurozwiązanianiezgodnościna fakturach,analiza przyczynniezgodnościorazdziałaniakorygujące
  • Odpowiedzialnośćzaproceszarządzaniadanymidostawcóww systeach sap i ariba(dodawanie,zmiany i utzymywanie danych)
  • Wspieranie KierownictwaZakładuorazdziałuGloaralNegoZarzędzaniaDostawami(GSM)W Zakresie Analizy Danych,Zhortowania,Udzielania Informacji OZamówieniach
  • Pomoc Przy GaportowaniuOszczędnościwsysiaiba
  • Tworzenie i Utrzymywaniedokumentówkontraktowychw systemie ariba(umowy dostawy /oświadczeniao pracy(母猪),umowy cenowe,umowy o zachowaniupoufności(nda),certyfikaty ubezpieczenia(Coi)ITP。)
  • negocjowaniewarunkówbiznesowychz obecnymi我nowyi dostawcami。

Czego oczekujemy:

  • Wykształceniawyższegolub ostatnich latstudiówMagisterskich/Inžnierskich(优惠露威Związanez:ZarzędzaniemŁańcuchemdostaw,Logistyký,行动队W Biznesie)
  • Dobrejznajomościjęzykaangielskiego
  • dbałoğcioszczegóły
  • Umiejītnościzbierania i分析蒙皮尼亚danych
  • przynajmniejbiegłośćna poziomieśrednio-zaawansowanym wObsłudzePakietuMS Office(Outlook,Excel,Word,PowerPoint)
  • Umiejītnościrozwiązywania问题当我umiejītnoğcipodejmowania decyzji

Oferujemy:

  • możliwośćzdobyciadoświadczeniazawodowogo wmiędzyzynarodowejfirmie
  • zatrudnienie na podtawie umowy opracīnacałyetatna okres 12miesięcy
  • Atrakcyjny PakietUnifumów:Prywatna Opieka Medyczna,Platforma Kafeteryjna,Dofinansowanie Do Karty MultiSport Oraz DoPosiłków
  • BardzoDobrąatmosferęw斑驳
  • możliwościrozwoju osobistego