Inżynier IT (MES)

Data:2023-03-26

Lokalizacja:Mszczonow, PL, 96-320

Firma:Corning

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Wsparcie dla operacji w magazynie wyrobów gotowych
  • Doskonalenie procesów i integracja systemów wsparcia pomiędzy MES, magazynem i SAP
  • Analiza wymagań/problemów biznesowych i dostarczanie rozwiązań technicznych dla procesu magazynowania i wysyłki włókien
  • Koordynacja i współpraca z biznesem, zewnętrznymi dostawcami oprogramowania, zespołami IT
  • Projektowanie, kodowanie i testowanie systemów, w tym między innymi aplikacji klienckich (Windows lub opartych na sieci WWW) oraz aplikacji Windows Service
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi poziomami w organizacji, o różnym poziomie wiedzy technicznej
  • Wsparcie dla zespołu inżynierów podczas całodobowej pracy produkcyjnej (dyżur telefoniczny)
  • Organizowanie szkoleń dla inżynierów oraz pracowników produkcyjnych w zakresie nowych procesów, sprzętu lub systemów sterowania

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: inżynieria komputerowa, informatyka lub elektrotechnika
  • Minimum 3 lat doświadczenia w obszarze IT
  • Doświadczenia w zarządzaniu i utrzymaniu produkcyjnych systemów informatycznych
  • Doświadczenia w tworzeniu i utrzymaniu aplikacji wykorzystujących VB.NET, ASP.NET, MSMQ, XML
  • Silnych umiejętności programistycznych i znajomości relacyjnych baz danych (Oracle i/lub Microsoft SQL Server)
  • Doświadczenia w zarządzaniu relacjami z klientem biznesowym i partnerami IT (lub dostawcami)
  • Znajomości MES (Manufacturing Execution System), SAP lub AGV
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i w wielozadaniowym środowisku
  • Znajomości j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

ZAPEWNIAMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji
  • Premie roczne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wczasy pod gruszą
  • Benefity dla rodziców (wypoczynek dla dzieci, wyprawki szkolne i przedszkolne, upominki dla dzieci na dzień dziecka)
  • Przystosowanie zakładu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami