分享这份工作

Staż w Dziale Rekrutacji /人力资源实习生(招聘)

应用现在»

日期:2021年9月1日

地点:Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

公司:康宁

StaŻ w dziale rekrutacji

jake bĘdĄ twoje zadania

  • Koordynacja program staży i praktyk od strony rekrutacji oraz opieka nad stażystami i praktykantami
  • Udział w rekrutacjach na stanowiska produkcyne
  • Koordynacja prac dyplomowych pisanych przez studentów我们współpracy z firmą
  • Organizowanie i rozliczanie podróży służbowych w dziale
  • Udział w projektach HR
  • 我向你保证,我向你保证

CZEGO OCZEKUJEMY

  • Wykształcenia wyższego lub oststatnich lat studiów (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, prawo, administracja, ekonomia)
  • Dobrej znajomości obsługi komputera (zwłaszcza Power Point i Excel)
  • Bardzo dobrej znajomości języka angeleskigo
  • Doświadczenie w pracy w dziale personalname (np.;będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość prawa pracy mile widziana

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platform kafeteryjna, dofinsowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • 莫żliwości rozwoju osobistego