Staż w Dziale Planowania /计划实习生

数据:2021-08-20

Lokalizacja:Strykow, Łódzkie, PL, 95-010

Firma:康宁

StaŻ w dziale planowania

Jakie bĘdĄ twoje zadania:

  • Przygotowywanie planów produkcyjnych oraz egzekucja planu ich wykonania
  • Raportowanie oraz kontrola stanów magazynowych
  • 我们的系统
  • Monitorowanie i analiza wskaźników KPI i dostarczanie założonych celów
  • operacyjwsparcie planistów przy analizie potrzeb materiałowych i zakupów
  • 我确定我egzekwowanie akcji korygujących wrazz odpowiednimi działami fabryki
  • Możliwość samodzielnego planowania wydzielonego obszaru produkcyjnego

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów magisterskich/inżynierskich
  • ZnajomośćMS Excel
  • Komunikatywnej znajomości języka angelielskiego
  • Zdolności analitycznych
  • Dyspozycyjności
  • Umiejętności szybkiego uczenia się

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platform kafeteryjna, dofinsowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • 莫żliwości rozwoju osobistego