Udostępnijtęhtę

Stańwdzialefinansów(控制)/实习生控制部

数据:2021-08-21

Lokalizacja:Strykow,Łódzkie,PL,95-010

FIRMA:康宁

Staïwdzialefinansów

(控制)

JAKIEBęDą2JEZADANIA:

  • Pomoc w przygotowywaniugraphortówihizfinansowych
  • Wsparcie w procesiezamknięciamiesiąca
  • KalkulacjaKosztówStandardowychW SAP(成本核算)
  • KontrolaKosztówPoszczególnychdziałówiodchyleńodbudżetu

Czego oczekujemy:

  • Absomwent / -Ka Lub学生/ -Ka Ostatnich LatStudiówEkonomiCznych(更喜欢Kierunek Finanse IRachunkowość)
  • ZnajomośćArkuszakalkulacyjnego Excel:Tabele Przestawne,Funkcje Takie Jak Wyszukaj.Pionowo,Suma.ježeli
  • KomunikatywnaZnajomośjęzykaangielskiego
  • zdolnościanalityczne.
  • Podtawowa Wiedza Z ZakresuRachundowościzarządczejbędziedodatkowym atutem

Oferujemy:

  • możliwośćzdobyciadoświadczeniazawodowogo wmiędzyzynarodowejfirmie
  • zatrudnienie na podtawie umowy opracīnacałyetatna okres 12miesięcy
  • Atrakcyjny PakietUnifumów:Prywatna Opieka Medyczna,Platforma Kafeteryjna,Dofinansowanie Do Karty MultiSport Oraz DoPosiłków
  • BardzoDobrąatmosferęw斑驳
  • możliwościrozwoju osobistego