分享这份工作

specjalista / specjalistka它

现在申请 ”

日期:2021年8月5日

地点:Strykow,Lodzkie,PL,95-010

公司:康宁

JAKIEBęDą2JEZADANIA:

  • Codzienne Wsparcie LokalnegoDziału它
  • Utrzymanie iRozwójaplikacjiwspierającychsystemy produkcyjne
  • WSPARCIE Systemu MES(制造执行系统)
  • analizabłędówwystəpujīcychw systeach i ich usuwanie
  • Rozwiązywaniebieżących问题当związanganchzuządzeniamii a aplikacjami w Obstzarach Informatycznych
  • DostarczanieUsługZgodnieZobowiązująCymityAllationAmiI Procedurami
  • PoszukiwanieUlepszeńwzakresiepoprawywydajnościiiefektywnościusług
  • Tworzenie dokumentacji Technicznej i Procure zakresie它
  • Uczestnictwo w projektach.

Czego oczekujemy:

  • Wykształceniawyższego信息znego(Lub Pokrewnego)/ statusu stuiteawyższejuczelni na kierunku信息znym(Lub Pokrewnym)
  • Bardzo dobrejznajomościjęzykaangielskiego w mowie ipiśmie
  • wiedzy z zakresuróżnychdziedzin信息y
  • Umiejītnościpartageowania.
  • Analitycznegomyślenia.
  • Umiejītnościideyfikowania irozwiązywania问题oraz pracy w zespole

英里披肩:

  • ProgramoWanieWśRodowiskuMS .NET
  • znajomośćsystemu sap.
  • ZnajomośćMS Windows Server
  • znajomośćms sql server
  • ZnajomośćMS商业智能和MS Power Bi
  • Wiedza ZakresuZarządzaniaprojektami

Zapewniamy:

  • Atrakcyjne wy​​nagrieuzaleȱnioneoddoświadczenia我kompetencji
  • Premie Roczne.
  • prywatnəopiekęmedyczną
  • eLastyczne戈德里朱蒂奇谱
  • Dofinansowanie做Karty Multisport
  • WCzasy PodGruszą.
  • Reginity DLARodziców(Wypoczynek Dla Dzieci,Wyprawki Szkolne I Przedszkolne,Upominki DLA Dzieci NaDzieńdziecka)
  • PrzystosowanieZakładu做PotrzebOsóbniepełnosprawnych