乌多斯特·普尼吉·托费尔特

Stażw Dziale Planowania/规划实习生

数据:2021-08-20

Lokalizacja:普勒冈州斯特里科夫,奥兹基,95-010

菲尔玛:康宁

斯塔ŻW DZIALE PLANOWANIA

JAKIE BĘDĄTWOJE ZADANIA:

  • Możliwośćsamodzielnego planowania wydzielonego obszaru produkcyjnego
  • Operacyjne wsparcie planistów przy analizie potrzeb Materialłowych i zakupów
  • Raportowanie oraz kontrola stanów magazynowych
  • 阿克图内·迪亚·扎帕索瓦是一位伟大的作家
  • Podstawowe zadania w系统SAP
  • 康特罗瓦尼·斯卡·尼科·罗吉斯·尼科KPI或我的解释
  • Proponowanie działaące na celu usprawnienie przepływu informacji
  • Opracowywanie sposobów kontroli elementów linii Productukcyjnej

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów magisterskich/inżynierskich
  • Znajomości MS办公室(zwłaszcza MS(Excel)
  • 共青团成员znajomości języka Angelskiego
  • Zdolności analitycznych
  • 呼吸困难
  • 乌米埃·蒂诺·西布基戈·乌西尼亚
  • Podstawowej znajomości系统SAP(jako dodatkowy atut)

奥弗鲁杰米:

  • Możliwośćzdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • 扎特鲁德尼娜·波德斯塔维(Zatrudniene na podstawie umowy o pracęna cały eta na okres 12 miesięcy)
  • 巴基斯坦的利益:普赖瓦特纳·奥皮卡·梅迪克兹纳、卡菲特利耶纳平台、卡蒂多港口金融公司或posiłków
  • 巴德佐·多布·帕西
  • 莫利沃茨·罗兹沃朱奥索比塞戈